Išvenkite karjeros krizės – išmanykite naujausias technologijas

Technologijos kasdien vis labiau persmelkia kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą. Daugeliui kelia susirūpinimą, kad pasaulis keičiasi taip greitai, jog jie nebesuspėja paskui. Ir tai visai logiškas susirūpinimas, apimantis vis daugiau žmonių, nei būtų galima manyti.

Nesvarbu, kuriai sričiai atstovaujate – neišvengiamai būtina nuolat atnaujinti technologijas, kad galėtumėte gyventi visavertį asmeninį ir profesinį gyvenimą. Pastaraisiais dešimtmečiais technologijos ištobulėjo tiek, kad kai kurie dalykai, kurie anksčiau buvo laikomi neįmanomais, tapo greitai ir lengvai pasiekiami.

Nusimanyti technologijų pažangoje – maloni proto mankšta. Juolab kad svarbu pažinti vis naujas technologijas, nes senosios, su kuriomis esame įpratę dirbti, greitai pasens. Taigi, nuolat atnaujindami žinias apie technologijas, įgysite pranašumų visose srityse.

Technologijos palaiko mūsų ryšį su šeima ir draugais

Užaugę vaikai palieka tėvų namus ir dažnai išvyksta mokytis, dirbti ar kurti savo šeimos kitur. Laimei, yra technologijos – komunikacija dar niekada nebuvo tokia paprasta. Dabar ryšį su šeima palaikyti nesvarbu: gali rašyti tekstines žinutes, kalbėtis per „FaceTime“, „Skype“ ar bet kurią kitą socialinės žiniasklaidos svetainę. Beveik visi šiuolaikiniai nešiojamieji ir planšetiniai kompiuteriai ar išmanieji telefonai turi galimybę palaikyti bet kurią pirmiau minėtų bendravimo formų.

Technologijos padeda išlikti informuotam

Greičiausias ir lengviausiai prieinamas būdas sužinoti apie tai, kas vyksta šalyje ar visame pasaulyje, yra spustelėti antraštę ir slinkti tekstą internetiniame naujienų portale. Taip pat galima užsiprenumeruoti patinkantį naujienų kanalą arba atsisiųsti mobiliojo telefono programėlę (daugeliu atvejų – nemokamai), kuri nuolat praneš apie naujausius įvykius.

Technologijos didina produktyvumą

Yra daug programų, padedančių išlaikyti produktyvumą ir organizuotumą. Pavyzdžiui, programa „Evernote“ veikianti kaip nuostabi failų spinta – joje galima viską tvarkingai susidėti ir išvengti įtampos, kuri apninka bandant ką nors rasti netvarkoje.

Darbo portalai – veiksmingai darbo paieškai

Anksčiau tekdavo nueiti ilgą kelią, ieškant kito darbo: peržvelgti krūvą skelbimų laikraščiuose, patiems dėti skelbimus, prašyti šeimos narių ar draugų „ką nors surasti“. Naujoji skaitmeninė realybė taupo laiką ir nervus – karjerą galima padaryti vienu paspaudimu, tereikia užsukti į darbo paieškos portalą.

El. paslaugos, palengvinančios kasdienį gyvenimą

Skaitmenizacija sukėlė tikrą perversmą finansiniuose reikaluose. Dabar internetinės bankininkystės operacijas galima atlikti nešiojamajame kompiuteryje, planšetėje arba programėlėje telefone.  Nuotoliniu būdu galima tikrinti gaunamus ir siunčiamus mokėjimus, tvarkyti pervedimus ir apmokėti sąskaitas. Internetu galima spręsti ir kitus finansinius reikalus, pvz., pirkti ir parduoti valiutą arba akcijas. Pinigų pervedimas tarp sąskaitų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu pastaraisiais metais itin paspartėjo ir gali būti atliekamas akimirksniu.